Bestyrelsen

Ramløse Forsamlingshus

Ramløse Forsamlingshus drives og ledes af en frivillig bestyrelse.


Vores bestyrelse ser således ud:

Formand

Filip Kirchmann

Filip@ramloseforsamlingshus.dk

Kasserer

Mia Mortensen

Mia@ramloseforsamlingshus.dk

Sekretær

Line Wassmann

Line@ramloseforsamlingshus.dk

Bestyrelsesmedlem

Henriette Engom Larsen

Henriette@ramloseforsamlingshus.dk

Bestyrelsesmedlem

Betty Vetö

Betty@ramloseforsamlingshus.dk

Bestyrelsesmedlem

Hanne Olsen

Hanne@ramloseforsamlingshus.dk

Bestyrelsesmedlem

Rasmus Nielsen

Rasmus@ramloseforsamlingshus.dk

Bestyrelsesmedlem

Mia Roswall

Mia.r@ramloseforsamlingshus.dk

Bestyrelsen i Ramløse Forsamligshus, afholder seminar.

Copyright @ All Rights Reserved

Denne hjemmeside benytter cookies. Ved at blive på hjemmesiden, accepterer du vores brug af cookies.

Godkend